Rovartenyésztő

Vállalj te is kulcsszerepet az innovatív takarmányfehérje előállításában, csatlakozz csapatunkhoz rovartenyésztőként akár azonnali kezdéssel!

Rovartenyésztő csapatunk tagjaként napi feladataid lesznek:

  • rovarállomány gondozása, etetése, szüretelése meghatározott előírások szerint
  • rovarok feldolgozása, csomagolása, raktározása
  • takarmány bekeverése előre meghatározott receptúra alapján
  • egyes munkafolyamatokhoz szükséges gépek magabiztos és rendeltetésszerű kezelése
  • termelés folytonosságának biztosítása, megrendelések precíz előkészítése társosztályokkal együttműködésben
  • üzemi készletek nyilvántartása, szükség szerinti pótlása
  • jegyzőkönyvek és üzemi dokumentációk felelőségteljes vezetése
  • HACCP előírásainak betartása, gépek, berendezések tisztítása, üzemi szinten rend és tisztaság megőrzése
  • aktív részvétel K+F projektekben, kísérletekben, megfigyelésekben

A kiválasztásnál előnyt jelent:

  • HACCP előírások ismerete
  • rovartenyésztői, bármilyen állattenyésztői (akár hobbi szintű), egyéb mezőgazdasági tapasztalat
  • alap szintű takarmányozási ismeretek
  • aktív érdeklődés a rovarok tenyésztése, feldolgozása, takarmányozási vagy élelmiszeripari felhasználása iránt.
  • kreatív, érdeklődő, és kutató szemlélet
  • magabiztosan vezet kisteherautót (Iveco Daily)

Számunkra te vagy az ideális csapattag, ha:

  • legalább alapfokú végzettséggel rendelkezel, gyakorlatias vagy, dolgozni akarsz
  • minimum 3 év általános munkatapasztalattal rendelkezel
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • könnyű fizikai terheléssel járó műszakot elbírsz (takarmányos zsákok készletezése, késztermék rakodás, ládák emelése)
  • képes vagy az önálló, precíz, megbízható és proaktív munkavégzésre
  • rugalmas és fogékony vagy az új technológiák, ismeretek iránt
  • önmagadra, munkádra és környezetedre igényes vagy
  • szívesen dolgozol rovarokkal/takarmánygyártás terén

Miért legyél a mi csapatunk tagja?

  • Versenyképes bérezés, tiszta karrierút, fiatalos közösség és megbecsülés vár rád;
  • Magyarország első és meghatározó rovaripari vállalatának tagja lehetsz;
  • Mentorálási és szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk egy új iparág megismerése mellett;
  • Teljes állásban bejelentett, kiszámítható, nappali munkarendben dolgozhatsz nálunk, velünk;
  • Munkáddal nálunk tényleg értéket teremtesz, hiszen fejlesztéseinknek hála környezetbarát fehérjét állítunk elő.

Rólunk:

Magyarország úttörő rovaripari vállalkozásaként a Grinsect a fekete katonalégy tenyésztésével, takarmányozási célú feldolgozásával, valamint tartás és feldolgozástechnológiájának fejlesztésével, automatizálásával foglalkozik. Innovációink célja, hogy a fehérje előállítás környezetbarát módon, a lehető legkisebb ökológiai lábnyomot hagyva történjen, miközben alternatív megoldásokat kínálunk a melléktermék feldolgozás és takarmány előállítás terén.

Amit kínálunk:

Kihívásokkal teli izgalmas és változatos munkakör. Fejlődési és előre lépési lehetőség. A versenyképes juttatási csomagon felül megtérítjük a munkába járással kapcsolatos költségeidet, illetve a munkavégzéshez szükséges eszközöket, gépeket és programokat is biztosítjuk számodra.
Fiatalos csapatunk részeként igazi értékteremtő munkát végezhetsz, és velünk együtt dolgozhatsz egy környezetbarátabb mezőgazdaságért.

Munkaidő: napi 8 óra – teljes munkaidős pozíció, határozatlan időre, 3 hónapos próbaidővel
Munkavégzés helye: Forráskút vagy Csongrád – kérjük, jelentkezésedben jelöld meg, melyik telephelyen kívánsz dolgozni!
Jelentkezés: Bérigény és fényképes önéletrajz elküldésével a nikolett.konyves@grinsect.com címen.

A Jelentkezem gombra kattintás után kérjük bérigény megjelölésével csatold magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat!